skip to Main Content

Nasza misja

Nasza Wizja

Nasz cel

Stanowimy centrum dystrybucyjne urządzeń kontroli dostępu takich jak: domofony, wideodomofony, zamki szyfrowe, czytniki RFID, elektrozaczepy , zwory oraz kamery i rejestratory. Naszymi klientami są głównie firmy instalatorskie a także spółdzielnie mieszkaniowe oraz klienci indywidualni. Dążymy do ciągłego aktualizowania oferty o nowe rozwiązania techniczne pojawiające się w ofercie naszych dostawców. Zaspokajamy potrzeby edukacyjne naszych klientów o niezbędna wiedzę na temat dystrybuowanych urządzeń oraz możliwości ich konfiguracji w systemach kontroli dostępu. Tworzymy przyjazne środowisko pracy dla zespołu i współpracujących z nami partnerów.

Specjalizujemy się w dystrybucji sprawdzonych rozwiązań technicznych. W szczególności dotyczy to urządzeń domofonowych i wideodomofonowych. Odpowiadamy na potrzeby naszych klientów proponując odpowiednie, konkretne rozwiązania techniczne. Jesteśmy wiarygodnym partnerem dla naszych dostawców i odbiorców. Naszymi dostawcami są wiodący i sprawdzeni producenci polscy oraz wytypowana grupa importerów urządzeń. Jesteśmy ich lokalnym przedstawicielem o czy świadczą liczne certyfikaty. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu całego zespołu wspieranym wiedzą i doświadczeniem naszych partnerów. Jesteśmy firmą godną zaufania co wynika z faktu, że jesteśmy firmą rodzinną.

Chcemy rozwiązywać problemy naszych klientów. Na potrzeby realizacji tego celu pomagamy w konfiguracji systemu, doborze urządzeń, udzielamy porad i wsparcia technicznego. Odbiorcom indywidualnym udzielamy pomocy w doborze urządzeń do indywidualnych potrzeb. Na rzecz firm instalatorskich we współpracy z naszymi partnerami organizujemy szkolenia produktowe oraz warsztaty. Realizujemy usługi serwisowe oraz testowanie urządzeń w siedzibie firmy oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne w oparciu o serwisy fabryczne naszych dostawców. Usługę handlową prowadzimy w siedzibie firmy oraz poprzez e-sklep. Osobom oczekującym wykonania instalacji na obiekcie lub zlecenia usługi naprawy bądź modernizacji, rekomendujemy sprawdzone firmy instalatorskie.

POZNAJMY SIĘ

Andrzej Konowalski

Właściciel Eldomix A.K.

Doradztwo techniczne, Serwis

  tel. 052 348 41 42
 kom. 504 180 556
   biuro@eldomix.com.pl

Agnieszka Cisowska

Właściciel Eldomix A.C.

Sprzedaż/ Marketing/ Finanse

tel. 052 348 45 67
kom. 533 442 422
reklama@eldomix.com.pl

Hurtownia

Sprzedaż Hurtowa i Detaliczna

Sprzedaż/ Doradztwo/ Serwis

tel. 052 348 45 67
kom. 533 442 422
sklep@eldomix.com.pl

Back To Top